PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9ImRvYnJlLnN0Yi51YSIgc3JjPSIvL3BsYXllci52ZXJ0YW1lZGlhLmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjAxL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+DQo=

Правила проведення конкурсу «Конкурс порад по дому»

1.Загальні положення

1.1 Найменування конкурсу –  «Конкурс порад по дому» (надалі – Конкурс).

1.2. Засновник Конкурсу – Приватне акціонерне товариство «Міжнародний Медіа Центр – СТБ», місцезнаходження: м. Київ, вул. Івана Шевцова, 1 (далі – Засновник та/або Телеканал СТБ), тел. (044) 501 98 98.

1.3. Період проведення Конкурсу  з  28.04.2014 року по 25.07.2014  року включно.

1.4.  Територія проведення Конкурсу – територія України.

1.5. Інформація про Конкурс, а також про будь-які зміни умов Конкурсу розміщується у глобальній мережі Інтернет на сайтах: www.stb.ua  та www.burda.ua (надалі – Сайти).

1.6. Предмет Конкурсу  – корисні поради читачів з питань ведення домашнього господарства (по типу: «як вивести плями», «як позбавитись від молі», «як швидко почистити рибу» чи таке інше), що можуть допомогти полегшити побут домогосподаркам за допомогою підручних засобів.  (надалі – Поради).  Учасник підтверджує, що Поради не є об’єктом інтелектуальної власності та не є  результатом будь-якої творчої діяльності Учасника Конкурсу чи будь-яких третіх осіб.
1.7. Мета проведення Конкурсу –  інформаційна мета – ознайомлення  глядачів телевізійної передачі «Все буде добре», виробником (продюсером), якої є Засновник Конкурсу (надалі – Передача) з корисними порадами по дому.

1.8. Кількість переможців Конкурсу, порядок їх визначення, види винагород/заохочень для переможців Конкурсу вказуються у відповідних розділах цих Правил.

1.9. Журі Конкурсу: експерти Передачі Надія Матвієва та Тарас Шпіра, головний редактор журналу «Добрые советы»

2.    Учасник Конкурсу (надалі – Учасник).

2.1. В Конкурсі можуть брати участь будь-які дієздатні фізичні особи, які досягли 16-ти років.

2.2. Не можуть брати участь в Конкурсі наступні особи:

а) власники, працівники та представники (а також їхні найближчі родичі: чоловік, дружина, дитина, брат, сестра, батько, мати) Засновника.

б) іноземці та особи без громадянства;

в) недієздатні фізичні особи.

2.3. Один Учасник може подати на Конкурс необмежену кількість Порад.

3.1. Винагорода Конкурсу

3.1. Винагородою Переможців Конкурсу є моральне заохочення, що полягає в визнанні Поради найкращою у Конкурсі, а Учасника, який надіслав таку Пораду  – одним з Переможців Конкурсу (надалі – Заохочення).

Додатковою Винагородою Переможців Конкурсу є заохочення у вигляді надання можливості прийняти участь у зйомках Передачі, яка буде показана в ефірі Телеканалу СТБ  25.07.2014 . (Додаткове заохочення).

Проведення зйомки Передачі буде відбуватися  в м. Києві. в дати та в місцях, що встановлюються Засновником. Перебування Переможців Конкурсу під час знімального процесу Передачі проводиться згідно правил та розпорядку, встановленого на знімальному майданчику та/або керівництвом Телеканалу СТБ, які будуть повідомлені Переможцям до початку знімального процесу.

3.2. Параметри та характеристики Винагороди  визначаються Засновником Конкурсу і можуть не збігатися з очікуваннями Учасників Конкурсу.

3.3. Переможці Конкурсу будуть повідомлені про запрошення до участі в зйомках Передачі  шляхом отримання особистого повідомлення на його електронну пошту, або за телефоном, що були вказані Учасником або іншими засобами зв’язку, що стали відомі Засновнику.

3.4. Для отримання Винагороди  Переможець  повинен особисто з’явитись у визначений Засновником час та місце. Отримання Заохочення третіми особами не допускається.

3.5.  Заохочення Конкурсу не підлягають обміну та поверненню. Грошова та/або будь-яка інша компенсація Заохочення не видається. Виплати будь-якої нагороди (премії) Учасникам чи Переможцям Конкурсу Правилами Конкурсу не передбачено та  не виплачується Засновником.

3.6. Для отримання Заохочень Переможець  зобов’язаний надати Засновнику копію свого паспорту (якщо Учасник неповнолітній – копію свідоцтва про народження та копії паспортів обох батьків), а також здійснити інші формальності, встановлені Засновником Конкурсу (в т.ч. – підписання заяв, угод про участь в знімальному процесі Передачі, протоколів, тощо). Ненадання чи не підписання документів протягом (одного) тижня з дати повідомлення Учасника про перемогу вважається відмовою від отримання Заохочення у порядку, встановленому п. 3. ст. 12 Цивільного кодексу України.

3.7. Заохочення, від отримання яких відмовились Учасники Конкурсу, Засновник Конкурсу використовує на власний розсуд.

4.    Порядок участі в Конкурсі.

4.1. Участь в Конкурсі безкоштовна.

4.2. Для участі в Конкурсі особам, які відповідають вимогам, викладеним в розділі 2 цих Правил, необхідно в строк  до 20.06.2014 року надіслати лист з Порадою наступним шляхом:

– на електронну пошту dobryesovety@burda.ua або kds@stb.ua.

– поштою за адресою 01033, м. Київ, вул.. Володимирська, 101, а\я 149.

4.3. Окрім Поради Учасник зобов’язується зазначити додаткові засоби зв’язку з ним: телефон, поштова адреса, адреса електронної пошти, тощо.

4.4.  Надсиланням  листа з Порадою, Учасник підтверджує свою згоду на участь у Конкурсі у відповідності до умов даних Правил.

5.    Порядок визначення переможців Конкурсу.

5.1.   Журі Конкурсу щотижня в період проведення Конкурсу із переліку отриманих Порад визначають 1-у кращу  Пораду. За умовами Конкурсу 10 кращих порад будуть опубліковані в журналі «Добрые советы» №8 від 25.07.2014р.

5.2.    В результаті щотижневого відбору на дату 22.06.2014 буде відібрано та оголошено 10-ть кращих Порад Конкурсу, а Учасники, які надіслали такі поради, будуть вважатися Фіналістами Конкурсу.

5.3.   Із числа Порад, визнаних кращими, Журі Конкурсу обирає 3 (три) найкращі Поради. Учасники, які надіслали такі Поради, будуть вважатися Переможцями Конкурсу.

6.    Оголошення переможця Конкурсу.

6.1. Імена Переможців Конкурсу будуть оголошені 25.07.2014  в ефірі Телеканалу СТБ під час сповіщення телевізійної передачі «Все буде добре» за участі Переможців Конкурсу.

6.2. Результати Конкурсу не підлягають перегляду і є остаточними і поширюються на всіх Учасників Конкурсу та Переможців. Додаткові заохочення не можливо обміняти, повернути чи отримати в грошовому еквіваленті.

 

8. Обмеження відповідальності

8.1. Засновник не несе відповідальності за неможливість отримання Винагороди Учасником з будь-яких причин, незалежних від Засновника, в т.ч., але не обмежуючись, у випадку, якщо Учасник Конкурсу неправильно вказав свої контактні дані.

8.2. Учасники Конкурсу мають право відмовитись від Додаткового заохочення.

9.1. Надання дозволів та передача прав

9.1. Учасник у відповідності до ст. 11, 12 Закону України «Про захист персональних даних» надає Засновнику дозвіл і згоду на збір, обробку, використання та внесення у відповідну базу Засновника своїх персональних даних, вказаних ним при надісланні листа з Порадою. Учасник підтверджує, що ознайомлений з усіма своїми правами і що вони виконуються і дотримуються Засновником. Власником (володільцем) відповідної бази персональних даних є Засновник.

Учасник погоджується з тим, що його персональні дані, можуть використовуватися Засновником без обмеження по способам (в т.ч. – в рамках Конкурсу/Передачі, супутніх заходах, інших заходах, журналах, друкованих виданнях, при виробництві і продажі товарів і послуг та ін), термінам і території використання (з правом передачі третім особам).

9.2. Учасник надає згоду на публічне оголошення/показ/демонстрацію його прізвища, ім’я та по-батькові, зображення у разі обрання його Переможцем чи Фіналістом Конкурсу, в тому числі з метою рекламування чи анонсування Конкурсу та оголошення його результатів, в тому числі: на Сайтах, в ефірі Телеканалу СТБ в складі Передачі, в інших засобах масової інформації.

9.3. Учасник надає згоду на здійснення його фото- та відео зйомки у разі обрання його Переможцем Конкурсу. Учасник надає дозвіл на включення своїх фото та відео зображень до складу Передачі чи для використання в будь-яких інформаційних чи рекламних матеріалах, що будуть стосуватися Конкурсу та оголошення результатів Конкурсу, в тому числі, але не обмежуючись: на Сайтах, в друкованих засобах масової інформації, тощо. У разі набуття Учасником статусу Переможець Конкурсу, такому Учаснику буде запропоновано підписання угоди/договору про участь у зйомках Передачі. У разі відмови від підписання такої угоди/договору вважається, що Переможець відмовився від участі у Конкурсі та можливості отримати Винагороду, результати Конкурсу можуть переглядатися у порядку, що встановлений Засновником додатково.

9.4. Учасник підтверджує та гарантує, що з його боку та/або з боку будь-яких третіх осіб не існує та не буде існувати обмежень щодо використання Засновником Порад, надісланих Учасником для участі у Конкурсі. Учасник не буде пред’являти претензій щодо використання Засновником Порад. У випадку пред’явлення таких претензій третіми особами Учасник зобов’язується самостійно (власними силами та за власний рахунок) без залучення Засновника владнати такі претензії, відшкодувати завдані Засновнику збитки.

9.5. Всі подані Учасником для участі матеріали (включаючи персональні дані,  зображення, поради) поверненню не підлягають.

10. Інші умови

10.1. Засновник Конкурсу може вносити будь-які зміни  та/або доповнення в ці Правила, в т.ч. змінювати терміни дії Конкурсу, умови отримання Винагороди, тощо.

10.2. Ці Правила, а так само як і зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення на Сайтах.

10.3. Беручи участь в цьому Конкурсі, всі його Учасники  надають дозвіл та погоджуються, що їхні імена, фотографії  можуть бути оголошені та використані Засновником або третіми особами (за погодженням з Засновником), без часових обмежень, в будь-яких засобах масової інформації, в тому числі на телебаченні та в Інтернеті, та таке використання є безоплатним та жодним чином не відшкодовується (таке використання можливе, в тому числі, в рекламних цілях).

10.4. Учасник Конкурсу діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Конкурсу бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язані з можливою участю в Конкурсі та використанням Засновником чи глядачами Передачі надісланих ним Порад..

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: