PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9ImRvYnJlLnN0Yi51YSIgc3JjPSIvL3BsYXllci52ZXJ0YW1lZGlhLmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjAxL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+DQo=

Правила проведення конкурсу «Найбільш економний народний кулінар»

Правила проведення конкурсу

«Найбільш економний народний кулінар»

 

  1. Загальні положення

1.1 Найменування конкурсу –  «Найбільш економний народний кулінар» (надалі – Конкурс).

1.2. Організатор Конкурсу – Приватне акціонерне товариство «Міжнародний Медіа Центр-СТБ», що знаходиться за адресою: м. Київ,  вул. Івана Шевцова, 1, код ЄДРПОУ 20044726 (надалі – Організатор).

1.3. Період проведення Конкурсу –  з 01.06.2016 року по 15.07.2016 року обидві дати включно. Визначення переможця конкурсу здійснюється відповідно до порядку та в строк, що встановлені п.5,6 даних Правил.

1.4. Територія проведення Конкурсу – територія України.

1.5. Місце проведення Конкурсу – Конкурс проводиться  на сайті dobre.stb.ua. (надалі – Сайт).

1.6. Предмет Конкурсу – фотографії кулінарної страви, приготованої Учасником та які Учасники надіслати Організатору на електронну адресу vsebudedobre@ukr.net.

1.7. Мета проведення Конкурсу – пошук героїв для участі в телепередачі «Все буде добре»; пошук осіб, які зможуть поділитися власним досвідом приготування смачних, оригінальних та недорогих страв в передачі «Все буде добре».

1.8. Кількість переможців Конкурсу, порядок їх визначення, види винагород/заохочень для переможців Конкурсу вказуються у відповідних розділах цих Правил.

 

  1. Учасник Конкурсу (надалі – Учасник).

2.1. Участь у Конкурсі  можуть брати лише дієздатні, повнолітні громадяни України, які надіслати на електронну адресу, вказану в п.1.6. цих Правил, фотографії власноруч приготовлених кулінарних страв Учасника.

2.2. Не можуть брати участь в Конкурсі наступні особи:

а) власники, працівники та представники (а також їхні найближчі родичі: чоловік, дружина, дитина, брат, сестра, батько, мати) Організатора.

б) неповнолітні та недієздатні фізичні особи.

 

  1. Подарунковий фонд Конкурсу.

3.1. Переможці Конкурсу в якості заохочення отримують – запрошення на зйомку одного з випусків телевізійної передачі «Все буде добре», виробником якої є Організатор та диплом «Кращого економного кулінара за версією телепередачі «Все буде добре».

 

  1. Порядок участі в Конкурсі.

4.1. Участь в Конкурсі безкоштовна.

4.2. Для участі в Конкурсі особам, які відповідають вимогам, викладеним в розділі 2 цих Правил, необхідно:

1) ознайомитись з цими Правилами, які розміщені на Сайті.

2) надіслати на електронну адресу, вказану в п.1.6. цих Правил фотографію приготованих страв.

4.3. Надісланням фотографій, Учасник підтверджує свою згоду на участь у Конкурсі у відповідності до умов даних Правил.

 

  1. Порядок визначення переможців Конкурсу.

5.1. Фотографії, надіслані на адресу Організатора, розглядаються журі, склад якого визначається Організатором.

5.2. Журі шляхом голосування приймає рішення, яким визначає Переможця/ів конкурсу. Рішення журі вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала проста більшість членів журі.

5.3. Кількість Переможців визначається складом журі, виходячи з кількості надісланих фотографій та керуючись власним переконанням з огляду на критерії страв: смак, економність в приготуванні, вага страви, та вказується в Протоколі голосування.

5.4. Рішення журі є остаточним та оскарженню або обговоренню не підлягає.

5.5. Переможець/Переможці, буде запрошений на зйомку одного з випусків телевізійної передачі «Все буде добре», виробником якої є Організатор. Дата та місце проведення зйомки завчасно доводиться до відома Переможця/ів Організатором. Перебування Переможця/ів Конкурсу під час знімального процесу проводиться згідно правил та розпорядку, встановленого на знімальному майданчику та/або керівництвом Організатора, які будуть повідомлені Переможцю/ям до початку знімального процесу.

5.6. Будь-який Учасник Конкурсу, незалежно від того, оголошений він Переможцем чи ні, за ініціативою Організатора може бути запрошений прийняти участь у зйомках проекту «Все буде добре» у якості гостя.

 

  1. Оголошення переможця Конкурсу.

6.1. Переможця/ів Конкурсу буде оголошено __3 серпня___________шляхом розміщення інформації на Сайті.

6.2. Результати Конкурсу не підлягають перегляду і є остаточними і поширюються на всіх Учасників Конкурсу та Переможця.

 

  1. Порядок отримання Подарунків

7.1.  Переможець автоматично втрачає набуте ним право на отримання заохочення в наступних випадках:

а) якщо Організатор не зможе зв’язатися з Учасником можливими для Організатора засобами з незалежних від Організатора причин;

б) якщо Учасник є особою, зазначеною у пункті 2.2. цих Правил.

7.2. У випадку втрати права на отримання заохочення, Учасник не має права на отримання будь-якої компенсації від Організатора проведення Конкурсу.

7.3. Переможець/ці мають право відмовитись від заохочення, передбаченого п.3.1 цих Правил, шляхом надіслання повідомлення про це на електронну пошту Організатора (vsebudedobre@ukr.net) або направлення відповідної заяви на поштову адресу Організатора (03113, м. Київ, вул. Івана Шевцова, буд.1) рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

 

  1. Обмеження відповідальності

8.1.Організатор не несе відповідальності за роботу мережі Інтернет, провайдера і за будь-які помилки, внаслідок яких повідомлення про порядок отримання заохочення надійшли із запізненням до переможця Конкурсу.

8.2. Організатор не несе відповідальності за неможливість отримання заохочення Учасником з яких-небудь причин, незалежних від Організатора, в т.ч., але не виключаючи, у випадку, якщо Учасник Конкурсу неправильно вказав свою адресу. У такому випадку, Організатор Конкурсу звільняється від відповідальності за надання Учаснику заохочення, а Учасник автоматично позбавляється права на отримання заохочення.

8.3.  Організатор Конкурсу  не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Організатора Конкурсу обставини.

8.4. Учасники Конкурсу мають право відмовитись від Заохочення.

  1. Надання дозволів та передача прав інтелектуальної власності

9.1. Учасник у відповідності до ст. 11, 12 Закону України «Про захист персональних даних» надає Організатору дозвіл і згоду на збір, обробку, використання та внесення у відповідну базу Організатора своїх персональних даних, вказаних ним при направленні фотокарток Організатору. Учасник підтверджує, що ознайомлений з усіма своїми правами і що вони виконуються і дотримуються Організатором. Власником (володільцем) відповідної бази персональних даних є Організатор.

9.2. Учасник надає згоду на публічне оголошення/показ/демонстрацію його прізвища, ім’я та по-батькові, псевдоніму, зображення на Сайті, в ефірі Телеканалу СТБ.

9.3. Шляхом надіслання фотокарток Учасник передає Організатору без виплати Учаснику будь-якої винагороди виключні майнові права інтелектуальної власності на зображення, яке містить фотокартка, без обмеження по території, терміну та способам використання, в тому числі, але не обмежуючись: вносити зміни, створювати похідні твори, включати в будь-які аудіовізуальні твори, використовувати з рекламною метою, опубліковувати, розміщувати в Інтернеті, публічно повідомляти, інше.

9.4. Учасник підтверджує та гарантує, що фотокартка, надіслана для участі у Конкурсі, містить зображення саме страви, приготованої Учасником, є результатом виключно його власної та особистої творчої діяльності, не запозичена у будь-яких третіх осіб, реальна та оригінальна У тому числі Учасник, надсилаючи фотокартку, гарантує, що він володіє повними виключними майновими правами інтелектуальної власності на фотокартку та  у випадку пред’явлення претензій з боку третіх осіб у зв’язку з використанням Організатором або іншими особами фотокартки, Учасник зобов’язаний самостійно врегулювати такі претензії за свій рахунок і компенсувати Організатору понесені збитки.

9.5. Учасник підтверджує та гарантує, що з його боку та/або з боку будь-яких третіх осіб не існує та не буде існувати обмежень щодо використання Організатором  об’єктів права інтелектуальної власності, створених в результаті його участі у Конкурсі. Учасник не буде пред’являти претензій щодо використання Організатором об’єктів права інтелектуальної власності, створених в результаті його участі у Конкурсі. У випадку пред’явлення таких претензій третіми особами Учасник зобов’язується самостійно (власними силами та за власний рахунок) без залучення Організатора владнати такі претензії, відшкодувати завдані Організатору збитки.

9.6. Всі подані Учасником для участі матеріали (включаючи персональні дані,  зображення) поверненню не підлягають.

 

  1. Інші умови

10.1. Організатор Конкурсу може вносити будь-які зміни  та/або доповнення в ці Правила, в т.ч. змінювати терміни дії Конкурсу, умови отримання заохочення тощо.

10.2. Ці Правила, а так само як і зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення на сайті dobre.stb.ua.

10.3. Беручи участь в цьому Конкурсі, всі його Учасники  надають дозвіл та погоджуються, що їхні імена, псевдоніми, зазначені при надісланні фотокартки можуть бути оголошені та використані Організатором або третіми особами (за погодженням з Організатором), без часових обмежень, в будь-яких засобах масової інформації, в тому числі на телебаченні та в Інтернеті, та таке використання є безоплатним та жодним чином не відшкодовується .

10.4. Учасник Конкурсу діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Конкурсу бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язані з можливою участю в Конкурсі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: