PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9ImRvYnJlLnN0Yi51YSIgc3JjPSIvL3BsYXllci52ZXJ0YW1lZGlhLmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjAxL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+DQo=

Правила проведення конкурсу «Порахуй Сергія Калініна – отримай 500 гривень»

Правила проведення конкурсу «Порахуй Сергія Калініна – отримай 500 гривень»

  1. Загальні положення

Найменування конкурсу «Порахуй Сергія Калініна – отримай 500 гривень», у подальшому «Конкурс».

Організатор конкурсу – Товариство з обмеженою відповідальністю «Телеканал СТБ» (далі за текстом «Організатор»), місцезнаходження: 03113, м. Київ, вул. Шевцова, 1.

Мета проведення – збільшення популярності телевізійної передачі «Все буде добре» (далі – «Телепередача»).

Період проведення конкурсу – 07.12.2017р.

Інформація про Конкурс, а також про будь-які зміни умов Конкурсу розміщується на сайті https://www.stb.ua/ru/ , далі Сайт.

  1. Вимоги до учасників Конкурсу, в подальшому «Учасники».

У Конкурсі можуть брати участь фізичні особи у віці від 18 років.

III. Порядок участі в Конкурсі.

Для участі в Конкурсі потрібно:

1) 7 грудня 2017 року в період з 15:30 до 17:30 стежити за тим, скільки разів з’явиться Сергій Калінін в ефірі телеканалу СТБ в рамках випуску телепередачі «Все буде добре».

2) 7 грудня 2017 року в період з 17:30 до 18:30 надіслати за номером +38067 690 28 72 (тарифікація дзвінків відповідно до тарифів Вашого оператора зв’язку) свій варіант відповіді на питання: «Скільки разів під час ефіру з’явився Сергій Калінін?»

  1. Порядок визначення переможця Конкурсу.

Перший, хто напише повідомлення з правильною відповіддю, буде визнаний переможцем Конкурсу (далі «Переможець»).

Правильну відповідь та ім’я Переможця буде опубліковано 8 грудня 2017 року на сайті https://dobre.stb.ua/ua

Результати визначення Переможця оскарженню і роз’ясненню не підлягають. Учасників, які не стали переможцями, інформовано не буде.

  1. Заохочення Конкурсу.

Переможець отримує матеріальне заохочення в розмірі 500, 00 (п’ятсот) грн. (далі «Заохочення»). Із зазначеного Заохочення Організатор як податковий агент утримує та переказує всі податки та інші обов’язкові платежі, що підлягають утриманню відповідно до законодавства України.

Заохочення Конкурсу не підлягає обміну.

Для того щоб отримати Заохочення, Переможцеві слід протягом одного місяця після дати оголошення результатів Конкурсу (до 08.01.2018 року) надати Організаторові Конкурсу такі дані:

– своє прізвище, ім’я та по батькові;

– скан-копії 1, 2, 11 сторінок паспорта громадянина України;

– скан-копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

– контактний телефон;

– адресу проживання.

Відомості та документи, які Переможець передає відповідно до цих Правил Організаторові, передаються з метою нарахування і переказу до відповідних бюджетів податків, передбачених податковим законодавством України. Організатор залишає за собою право відмовити в наданні Заохочення Переможцеві Конкурсу в разі ненадання вищезазначених даних.

Виплата заохочення здійснюється шляхом безготівкової оплати на рахунок, вказаний Переможцем, або шляхом видачі грошових коштів через касу Організатора.

Переможець Конкурсу зобов’язується підписати всі потрібні документи, пов’язані з отриманням Заохочення.

У разі, якщо Переможець не зв’яжеться з Організатором до 08.01.2018 року включно та/або не надасть Організаторові документів у т. ч. інформації, потрібної для отримання Переможцем Заохочення, Заохочення визнається незатребуваним і Переможець втрачає право на отримання Заохочення.

Переможець надає дозвіл і згоду на збір, обробку, використання і внесення до відповідної бази Організатора своїх персональних даних, а також надає дозвіл на публічне сповіщення/показ/демонстрацію його прізвища/імені /по батькові на сайті https://dobre.stb.ua /ua

  1. Інші умови.

Організатор Конкурсу має право вносити будь-які зміни в Правила Конкурсу в порядку, передбаченому чинним законодавством.

За підсумками Конкурсу Переможцеві також можуть бути вручені й інші заохочення від спонсорів Телепередачі, експертів тощо.

Правила набирають чинності з моменту їхнього розміщення на Сайті, в такому ж порядку набирають чинності будь-які зміни до Правил.

Всі інші умови, не передбачені цими Правилами, регулюються чинним законодавством України.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: