Выпуск 892 | 06.10.2016 | 2016

Дивіться сьогодні (6 жовтня) о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Учасник «МастерШеф-6» готує італійську пасту трофі в томатному соусі з анчоусами, яку не вдалося приготувати на конкурсі

Надя надихнулася подвигом полковника Миколи Молокова, який тримав стіл протягом усього конкурсу, що і дозволило його команді приготувати свої страви. Але сам Молоков через це приготувати таємничу пасту трофі так і не встиг. Надя запросила його на свою кухню зробити пасту. Не пропустіть!

Тепер ви зможете впевнено ходити на підборах! Комплекс для еластичності і зміцнення м’язів ніг

Ні для кого не секрет, що взуття на підборах робить жінку більш стрункою і красивою. Але ситуації, коли через погоду ходити на підборах стає складніше, знайомі кожній з нас. Лілія Ребрик розробила комплекс, що займає лише 5 хвилин. Виконуючи його можна ходити на підборах, не боячись з них впасти!

Як підготувати сад до зими?!

У мами Ольги Волкової минулого року, через холодну зиму, вимерли всі молоді деревця. Особливою прикрістю було те, що троянди, які подарувала Оля, не вижили. Щоб врятувати сад перед зимівлею Оля запросила Надю і експерта-садівника Олега Ермачихина. Олег розповість три легких етапи, з яких складається підготовка до зимівлі дерев і кущів троянд. Не пропустіть!

Ви втратите третину свого волосся, якщо не відновите його після сезону палючого сонця! Робимо вдома новинку косметології по догляду за волоссям – флюїд!

На початку жовтня волосяні цибулини починають оновлення. А волосся, виснажене сонцем і перепадами температур, втрачає свій вигляд, тьмяніє і просто випадає. Косметолог Ольга Метельська поділитися дивним рецептом флюїду, що лише за 14 днів склеїть волосся, зробить більш рівним по всій довжині і закриє пори волосся. А засіб коштуватиме вам набагато дешевше, ніж в магазинах!

Дискусія: чи варто розповідати близьким, якщо ви дізналися, що їм зраджують

До Наді звернулася близька подруга, їй здається, що її сестрі зраджують. Надя сама одного разу була в подібній ситуації та зібрала подруг: Марину Шевченко, Наталю Левензон, Катерину Велику і Катю Колесник розібрати три аспекти цієї делікатної теми: зруйнувати чужу сім’ю, жити з важкою совістю і заподіяти біль рідній людині, ґрунтуючись на власному досвіді. Психолог Тетяна Ларіна розповідає як правильно вчинити в кожному конкретному випадку, що обов’язково треба зробити і як не зіпсувати свої відносини з близькою людиною.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: