Выпуск 62 | 24.09.2018 | 2018

Хочете дізнатися, як дурять вас та навіть можуть вбити у японських ресторанах? Тоді дивіться онлайн Все Буде Добре від 24.09.2018, адже просто зараз ми розповімо всю правду про суші та про те, як вберегти себе від отруєння суші.

Суші та роли, які колись українці дозволяли собі лише з особливої нагоди, сьогодні стали загальнодоступним фастфудом. Це не лише одна з найпопулярніших пропозицій у ресторанах, а ще й лідер серед страв, які вкладають у лікарняне ліжко! Чому так трапляється та як вберегти себе від отруєння суші – з’ясуємо у студії Все Буде Добре 2018 разом з експертами: юристом Михайлом Присяжнюком, поціновувачем традиційної японської культури Хітоші Накамура та мікробіологом Федором Насаликом.

А крім цього на вас чекають просто вражаючі результати незалежної експертизи, яку ми провели, щоб дізнатися, чи заражені суші, котрі ми купили в різних ресторанах Києва, бактеріями кишкової інфекції. Хочете дізнатися, що насправді криється у зразках ролів? Дивіться онлайн Все Буде Добре від 24.09.2018 на СТБ!

Ще більше корисних сюжетів дивіться онлайн у випуску

Все Буде Добре – Понеділок – 24 вересня

Дивіться більше цікавих відео в наших розділах

тут

!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: