Выпуск 37 | 10.05.2018 | 2018

У всьому світі мода на оригінальні імена, мабуть, ніколи не зникне. І сьогодні у жіночому клубі Все Буде Добре від 10.05.2018 ми обговоримо всі плюси та мінуси незвичайного імені для дитини. Кажуть, як корабель назвеш, так він і попливе. Перевіримо?
Голлівудські знаменитості сміло дають волю фантазії та називають своїх дітей так, що перевершити їх в оригінальності, здається, вельми складно. Але не українцям! Сьогодні, 10 травня, в програмі Все буде добре, наші чарівні ведучі оголосять топ найпопулярніших та самих незвичних імен, якими нагороджували своїх дітей українці за останній рік. А ще відома ясновидиця Олена Курилова розповість, наскільки важливо правильно обрати ім’я для власної дитини та як ваш вибір впливатиме на її подальшу долю? Чи варто змінювати власне ім’я, і що в такому разі відбудеться з вашою кармою?
До того ж, ви дізнаєтеся, які вчинки батьків (окрім неправильно підібраного імені) можуть підірвати дитині віру в себе та зламати все її життя. Та почуєте дуже чуттєву особисту історію екзотичної супер-зірки Гайтани, яка точно не залишить вас байдужими.
Не пропустіть! Все найцікавіше дивіться онлайн у шоу Все Буде Добре в випуску 37 від 10.05.2018 на СТБ.

Дивіться попередній випуск Все Буде Добре – Середа – 9 травня

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: