Выпуск 38 | 14.05.2018 | 2018

Не пропустіть новий 38 випуск програми Все Буде Добре на телеканалі СТБ!
Конфліктами між сватами сьогодні нікого не здивуєш. Напевно, немає таких батьків, які не хотіли б кращого для своєї дитини. Саме тому вони так відчайдушно намагаються вплинути на життя своїх уже дорослих дітей і не перестають втручатися навіть у їхні молоді сім’ї. Прикро, що саме батьки, котрі не можуть навчитися вчасно відпускати своїх чад у доросле життя, дуже часто стають причиною їхнього розлучення. В жіночому клубі Все Буде Добре від 14.05.2018 ми відкриємо секрети, які допоможуть перетворити найсварливіших сватів на справжніх друзів. Для початку, розберемо причини, які можуть спровокувати конфлікти між вашими батьками. А потім, завдяки рекомендаціям психолога Тиграна Григоряна, дізнаємося, які «типи сватів» існують, так як із ними справлятися.
А ще сьогодні, 14 травня, до студії програми Все Буде Добре завітає пара, весілля якої знаходиться під реальною загрозою. А все через те, що в процесі підготовки до свята їхні батьки пересварилися так, що навіть готові зовсім відмінити одруження власних дітей. Чим закінчиться конфлікт сватів та чи відбудеться весілля закоханих – дізнаєтеся просто у студії!
Окрім того, на вас чекає одкровення найвідомішого ресторатора України. Тільки сьогодні Микола Тищенко розповість, яку роль зіграли свати в його розлученнях та поділиться ексклюзивними подробицями особистого життя. Все це – дивіться онлайн у шоу Все Буде Добре випуску 38 від 14.05.2018 на сайті СТБ!

Дивіться попередній випуск Все Буде Добре – Четвер – 10 травня

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: